DOSAB Ailesinin Yeni Yıl Gecesi

Güncelleme: 26 Aralık 2019, Görüntülenme:6138

DOSAB Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen gecede, bölge müdürlüğünde 10 ve 15 yıl görev yapanlar ile Yılın Personeli Anketinde en fazla oy alan üç isim plaket ve çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. Ayrıca emekliye ayrılan Teknik Müdür Yardımcısı Elektrik Mühendisi Mustafa Ateş de çalışma arkadaşlarıyla vedalaştı.

Demirtaş Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü çalışanları, geleneksel yılbaşı yemeğinde bir araya geldi. 25 Aralık 2019 Çarşamba akamı DOSAB Restoran’da yapılan gecede Bölge Müdürlüğünde 10 yıl ve üzeri çalışanlara plaket ve altın, çalışanlar arasında yapılan ankette en fazla oyu alan üç isme de yılın personeli plaketi ve altın verildi. Ayrıca 16 yıldan bu yana DOSAB’da göre yapan Teknik Müdür Yardımcısı Mustafa Ateş, emekliye ayrıldı.

BAŞKAN ÖZSOY: ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZ İLE GURUR DUYUYORUZ

DOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Ersan Özsoy, Başkanvekili Levent Eski, Yönetim Kurulu Üyeleri Kemal Işık, Erkut Dikici ve Engin Ocak ile birlikte Abdullah Bilaçlı da geceye katıldı. Başkan Özsoy gecede yaptığı konuşmada, DOSAB’ın başarılı çalışmalarının altında personelin emeği ve imzasının olduğunu belirterek, “2019 yılı ülke ekonomimiz açısından çok parlak geçmedi. Ancak DOSAB’da biz sıkıntı yaşamadık. Proje ve yatırımlarımız devam etti. Özellikle Güneş Enerji Santrali (GES) yatırımımız, bölgemizin çevreci yönünü öne çıkartan örnek bir yatırım oldu. Ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımız, sizlerle çalışmaktan son derece memnunuz. Bizim için her birimin, herkesin ayrı ayrı önem ve değeri var. Yönetim olarak Bölge Müdürümüz Serhat Şengül önderliğinde sizlerle örnek ve öncü çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz. Bölgemizin bugünlere gelmesinde emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum ve onlarla daima gurur duyuyorum” dedi.

MUSTAFA ATEŞ’E SÜRPRİZ…

Gece DOSAB’da 10 ve 15 yılı dolduran çalışanlar ile yılın personeli seçilenlere Ersan Özsoy, Levent Eski, Kemal Işık, Erkut Dikici, Engin Ocak ve Abdullah Bilaçlı tarafından plaket ve hediyeleri verildi. Bölge Müdür Yardımcısı Mustafa Ateş’in emekliye ayrılması nedeniyle hazırlanan film izlendi. Mustafa Ateş’in çocukluktan günümüze hayat hikayesi anlatıldığı filmde, birlikte çalıştığı yöneticiler ve mesai arkadaşlarının görüşleri de yer aldı. Ateş, kendisi için sürpriz olan film nedeniyle oldukça duygulandı. Elektrik Mühendisi olan Ateş, DOSAB’da geçen 16 yılda özellikle enerji konusunda öncü ve örnek projelere imza attıklarını söyledi. TEDAŞ’tan emekli olduktan sonra 2003 yılı Ekim ayında DOSAB’da göreve başlayan ve 16 yılı dolduran Ateş, tüm yönetici ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti. DOSAB Başkanı Ersan Özsoy, Mustafa Ateş’e plaket ve hediye verdi. Gecede daha sonra Kübra Lana sahne aldı. DOSAB çalışanları, Lana’nın müziği eşliğinde eğlendiler.

DOSAB’DA 10 YILI DOLDURANLAR
İbrahim BÜLBÜL Atıksu Arıtma Tesisi
Özgür ŞANLI Sosyal Tesisler
Şerife Güneş KAYA EN-VER Grubu
Mustafa AYDIN Elektrik Grubu
DOSAB’DA 15 YILI DOLDURANLAR
Murat İSPA Doğalgaz ve Arıtma Grup Şefi
Esin ÖZKAYA Doğalgaz Grubu
Mustafa Burak KARGI İnşaat-Su Grup Şefi
Mustafa GÜRÇAY İmar Grubu
Akın ELMAS İmar Grubu
İbrahim SAKARYA Mali ve İdari İşler
2019 Yılının Personeli anketinde en fazla oy alan üç isim:
İbrahim BÜLBÜL Atıksu Arıtma Tesisi
Eşref Numan AYDOĞDU Atıksu Arıtma Tesisi
Cemile COŞKUN Mali ve İdari İşler