Restoran ve Ocakbaşı

Güncelleme: 29 Mayıs 2023, Görüntülenme:13434

DOSAB RESTORAN

Demirtaş Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, 2007 yılından bu yana restoran hizmetini sunuyor. DOSAB Restoran, 2009 yılından itibaren ise Çiğdem 2.Sokaktaki Sosyal Tesisler bünyesinde yer alıyor. 2022 yılı başından itibaren dekorasyonu Mimarımız Burçin Ceren Korkmaz tarafından yenilenerek değiştirilen DOSAB Restoran'da Türk ve Dünya mutfağından seçkin lezzetler sunuluyor. Menüde, kahvaltı, pizzalar, makarnalar, ızgara çeşitleri, özel soslu etler, piliçler, döner, tatlılar yeralıyor. Ayrıca DOSAB Restoran'ın günlük menüsü de büyük beğeni topluyor.

Restoran menü ve fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

29.05.2023 -02.06.2023
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
Köz Domates Çorba Tavuksuyu Çorba Ezogelin Çorba Mantar Çorba Kelle Paça Çorba
Kuzu Haşlama Patlıcan Fırın Köfte Kuzu Tandır Keşkek Üzerine Yaprak Ciğer Döner

DOSAB OCAKBAŞI

Ocakbaşı, DOSAB Sosyal Tesisleri bünyesinde Restoran ile entegre, ancak ayrı oturma alanlarıyla, rahat edeceğeniz nezih bir mekan olarak 2022 yılı ilkbaharında hizmet vermeye başladı. DOSAB Ocakbaşı'nda işin ehli ustalar, Antep'in eşsiz lezzetlerini sunuyor.

Sade Kıyma Kebabı, Sebzeli Kıyma Kebabı, Antep usulü Terbiyeli Kuşbaşı Kebabı, Patlıcanlı Kebap, Terbiyeli Antep Küşleme, Urfa Lahmacun, Antep Lahmacun ve Çiğ Köfte gibi tatlar, DOSAB Ocakbaşı'nda mutlaka tatmanız gereken lezzetlerden bazıları...

Ocakbaşı menü ve fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Rezervasyon ve ayrıntılı bilgi: 0224 261 29 57DOSAB Restoran 1
DOSAB Restoran 2
DOSAB Restoran 3
DOSAB Restoran 4
DOSAB Restoran 5
DOSAB Restoran 6
DOSAB Restoran 7
DOSAB Restoran 8
DOSAB Restoran 9
DOSAB Ocakbasi (1)
DOSAB Ocakbasi (2)