DOSAB Yönetim Merkezi

Güncelleme: 11 Ocak 2012, Görüntülenme:15056

Demirtaş Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, 2010 yılı Ekim ayından itibaren yeni idari binasında hizmet vermektedir. Gelişen DOSAB’ın ihtiyaçlarına cevap vermesi açısından Gül Sokak’taki 2.500 metrekare kapalı alana sahip yeni merkez aynı zamanda DOSAB’ın modern yüzünü de temsil etmektedir.

Yeni yönetim merkezi, bodrum ve 4 kattan oluşmaktadır. Bodrum katı genel depo ve birim arşiv odalarını kapsamaktadır. Danışma ve güvenlik birimlerinin bulunduğu giriş katından sonra birinci kat SCADA Merkezi ve yemekhaneden oluşmaktadır. İkinci katta DOSAB teknik ofisleri (Muhasebe, İmar, Çevre, Elektrik, Doğalgaz-ENVER ve İnşaat Birimleri), üçüncü katta Bölge Müdürü Odası, Bölge Müdür Yardımcısı Odası, Yönetim Kurulu Başkanı Odası ve Yönetim Kurulu Toplantı ve Çok Amaçlı Toplantı Odası yer almaktadır.

Yönetim Merkezi, daha önce DOSAB Sosyal Hizmet Binası olarak kullanılmaktaydı. Yönetimin bu binaya alınmasıyla birlikte DOSAB’ın eski Bölge Müdürlüğü Binası bankalara ve DOSABSİAD’a tahsis edilmiştir.DOSAB Yonetim Binası
Yönetim Kurulu ve Toplantı Odası
Bölge Müdürü Odası
Konferans Salonu
DOSABSİAD Merkezi