DOSAB Restoran`da Her Pazar Serpme Kahvaltı

Güncelleme: 18 Ekim 2019, Görüntülenme:2998

DOSAB Restoran’da serpme kahvaltı; zengin çeşit ve lezzetleri yanında, nezih mekanı, bahçesindeki çocuk oyun parkı ile her Pazar günü aileleri bir masa etrafında keyifli bir vakte davet ediyor.

Neden Serpme Kahvaltı?

Günümüzün yoğun yaşam temposunda, aile bireylerini bir araya getiren hafta sonu ev kahvaltısı, dışarıda kahvaltı yapma geleneğine dönüşüyor. Hafta sonları mekânlar, kahvaltısını dışarıda yapmak isteyen ailelerle doluyor. Ancak bu kültür yeni bir soruyu da beraberinde getiriyor; açık büfe mi yoksa serpme kahvaltı mı?

Göz alabildiğine uzanan servis masaları, onlarca çeşit yiyecek… Her biri bir önceki gün de aynı şekilde aynı yerde servis edilmiş kahvaltılıklar. Elinizde tabağınız daha yolun başındayken ulaşamadığınız yiyecekler bir yanda dolmuş tabağınız bir yanda. Almak ve almamak arasında yaşanan ikilemler sonrasında galip gelen lezzetler ve kahvaltı sonrasında tabağınızdan arta kalanlar… Git geller, çeşit çokluğunun yarattığı karmaşa ve israfa teşvik sebebiyle artık açık büfe tercih edilmiyor. Şimdilerde yeni gözde Serpme Kahvaltı. Aradaki fark; biri gözünü doyurmaya çalışırken karmaşaya neden oluyor, diğeri evinizdeki gibi hem gönlünüzü hem de karnınızı doyuruyor.

DOSAB Restoran’da farkı yaşayın

DOSAB Restoran’da Pazar günleri sunulan serpme kahvaltı; zengin çeşidi ve lezzetleri yanında, nezih mekanı, bahçesindeki çocuk oyun parkı ile de fark yaratıyor. Aynı evlerimizde olduğu gibi aileleri bir masa etrafında keyifli bir vakte davet ediyor.

Serpme kahvaltıda; Beyaz Peynir, İzmir Tulumu, Çeçil Peyniri, Örgü Peynir, Eski Kars Kaşarı, Gemlik Zeytini, Yeşil Zeytin, Dolma Zeytin, Izgara Zeytin, Yumurta (katı veya sahanda), Patates Kızartma, Tereyağ, Kaymak, Közlenmiş Yağ Biberi, Acuka, Salam, Sucuk, Ahududu Reçeli, Kayısı Reçeli, Tahin-Pekmez, Süzme ve Petek Bal, Tepsi Böreği (peynirli), Yeşillik (Cherry domates, domates, sivri biber, salatalık), Ekmek Sepeti, Tahinli Mini Pide, Simit sunuluyor.

Aynı zamanda omlet, menemen, sahanda peynirli, sucuklu, kıymalı, kavurmalı ve pastırmalı yumurta ekstra olarak sunuluyor.

DOSAB Restoran’da serpme kahvaltı kişi başı fiyatı 45,00 TL.

Rezervasyon için telefon: 0224 261 29 57