DOSAB Geleneksel Yıl Sonu Gecesi Yapıldı

Güncelleme: 19 Aralık 2018, Görüntülenme:8737

DOSAB Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen gecede, bölge müdürlüğünde 10 yıl ve üzeri görev yapanlar ile Yılın Personeli Anketinde en fazla oy alan üç isim plaket ve çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.

Demirtaş Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü çalışanları, geleneksel yılsonu yemeğinde bir araya geldi. 18 Aralık 2018 tarihinde DOSAB Restoran’da yapılan gecede Bölge Müdürlüğünde 10 yıl ve üzeri çalışanlara plaket ve altın, bölge müdürlüğü çalışanları arasında yapılan ankette en fazla oyu alan üç isme de yılın personeli plaketi ve Cumhuriyet Altını verildi.

Ersan Özsoy: Çalışma Arkadaşlarımızdan Memnunuz

Personel Gecesine DOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Ersan Özsoy, Başkanvekili Levent Eski, Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Işık ve Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Erkut Dikici de katıldı. Özsoy gecede yaptığı konuşmada, DOSAB’ın başarılı çalışmalarının altında personelin emeği ve imzasının olduğunu belirterek, “2018 yılını DOSAB açısından verimli bir çalışma yılı olarak geride bırakıyoruz. Ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımız, sizlerle çalışmaktan son derece memnunuz. Çalışma hayatında önemli olan ne görev yaptığımız değil, her ne görev yaparsak yapalım, onu layığı ile yapmak önemli… Bizim için her birimin, herkesin ayrı ayrı önem ve değeri var. Bu açıdan bizler siz değerli çalışma arkadaşlarımızdan son derece memnunuz. Biz sizlere güveniyor ve başarılı çalışmalarınızı sürdüreceğinize daima inanıyoruz. Bölgemizin bugünlere gelmesinde emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Gecede 10-20 yıl arasında DOSAB Bölge Müdürlüğünde görev yapan isimlere, yılın personeli seçilenlere Ersan Özsoy, Levent Eski, Kemal Işık ve Erkut Dikici tarafından plaket ve hediyeleri verildi. Gece müzik eşliğindeki eğlence ile devam etti.

DOSAB’da 10-20 yıl arası çalışanlar:

20 yıl Mikail Topçu Çevre ve Peyzaj Grubu

15 yıl Mustafa Ateş Bölge Müdür Yardımcısı (Teknik)

11 yıl Selen Tunçman Arıtma Grup Şef Yrd.

11 yıl Mesut Süslükaya Arıtma Danışma-Güvenlik

11 yıl Ali Aydın Arıtma Çalışanı

11 yıl Yılmaz Ulu Ulaşım

11 yıl Ajda Keleş Muhasebe

11 yıl Mümin Ayvaz Sosyal Tesisler Danışma-Güvenlik

11 yıl Selamettin Saka Arıtma Danışma-Güvenlik

11 yıl Mehmet Filiz Arıtma Scada

11 yıl Oruç Taşkaya Arıtma Çalışan

11 yıl Gökhan Cengiz Arıtma Scada

11 yıl Meryem Şengül Sosyal Tesisler

11 yıl Yakup Efendioğlu İnşaat Grubu

11 yıl Özlem Şahinkaya İnsan Kaynakları

11 yıl Ertan Sargıncan Sosyal Tesisler Danışma-Güvenlik

11 yıl Mustafa Öner Yönetim Merkezi Danışma-Güvenlik

10 yıl Deniz Küçük Arıtma Scada

125 DOSAB çalışanının oy kullandığı 2018 Yılının Personeli anketinde en fazla oy alan üç isim:

Meryem Şengül

Özlem Şahinkaya

Mikail Topçu