DOSAB Bursu Kazanan Öğrenciler Belli Oldu

Güncelleme: 3 Aralık 2018, Görüntülenme:807

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi'nin sosyal sorumluluk projelerinden birisi olan Başarılı Öğrenci Bursu'nu, 2018-2019 eğitim-ögretim döneminde almaya hak kazanan yeni bursiyerler açıklandı. Bu dönemde toplam 66 bursiyer, DOSAB Bursa almaya hak kazandı.

DOSAB'ın, Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İşadamları Derneği işbirliği ile 2005 yılından bu yana sürdürdüğü uygulamada, her yıl 300 üniversite öğrencisi 10 ay boyunca DOSAB’ın burs imkanından yararlanıyor. Mezun olan veya burs alma hakkını kaybedenlerin yerine alınacak yeni başvurular, DOSAB Burs Şartları çerçevesinde değerlendiriliyor. DOSAB Bursu almak için şartlardan bir tanesi, öğrencinin anne veya babasının DOSAB katılımcısı firmalarda çalışıyor olması...

Sr.No: Adı Soyadı Üniversite Bölümü
1 GÖKHAN UYSAL EGE ÜNİVERSİTESİ ASTRONOMİ VE UZAY BİLİMLERİ
2 BERKAY BİNAY FIRAT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
3 KÜBRA AYTEMİŞ KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
4 ORHUN MERT BOZKURT KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
5 RAMAZAN İPERLİK TRAKYA ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
6 HÜSEYİN ARSLAN ANKARA YILDIRIM BEYAZIT BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNG.)
7 EGEMEN YİĞİT ÜNLÜ BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ
8 EMEL ÖZKAN SELÇUK ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ
9 ALEYNA AKÇAN ZONGULDAK BÜLENT ECEVIT BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
10 NİLAY TÜRKER AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
11 AYŞENUR KOCAMAZ MARMARA ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
12 FATİH KARŞIYAKA ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMİ
13 YASEMİN FERİK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
14 CAN TEKİN BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
15 EMRAH ALKAN CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
16 ERAY AKYOL BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
17 MURAT GENCE ODTÜ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
18 GÜLCAN AKKAN KONYA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
19 MERVE ERGİN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
20 NUR YAREN ÖZKAN YALOVA ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
21 SEVAL YARAN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
22 FATMA MİHRİBAN GÖRÜR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
23 HİLAL SİNAN DOKUZEYLÜL ÜNV. FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
24 EDA AKGÜL CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
25 ESMANUR GÜNEY EGE ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
26 BÜŞRA SARIGÜL ULUDAĞ HUKUK
27 FATİH ARSLAN YALOVA ÜNİVERSİTESİ HUKUK
28 FURKAN KARA ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK
29 İBRAHİM BAŞAK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İNGİLİZCE)
30 MUHAMMET EMİN GÜLYOL N.ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
31 ENİS YİĞİTALKAN EGE ÜNİVERSİTESİ İSTATİSLİK
32 ESRA VARDI ÇANAKKALE ONSEKİZ MART İŞLETME
33 GAMZE BEKİROĞLU DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNGİLİZCE)
34 MÜMİN KAAN DEDEOĞLU MARMARA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME ALMANCA
35 CEM GÖMEÇ GAZİ ÜNİVERSİTESİ KİMYA
36 FIRAT TURĞUT İTÜ MADEN MÜHENDİSLİĞİ
37 BERK DOĞAN İTÜ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
38 CANSU YILMAZER ODTÜ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
39 CİHAN BOZKURT EGE ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
40 FATİH YAMAN ESKİŞEHİR OSMANGAZ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
41 MÜMİN ÖZTÜRK İTÜ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
42 RAMAZAN AYDEMİR UŞAK ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
43 SENA ARSAN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
44 SİNAN ŞİMŞEK ERCİYES ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
45 BÜŞRA YILDIZ ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNVİVERSİTESİ MATEMATİK
46 İNCİ NUR ABLAY ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
47 EMRE ATAŞ MARMARA ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
48 GÖKBERK ÖZKAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
49 BATUHAN GÜLCEMAL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
50 ELİF ONBAŞI DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
51 GİZEM ALİŞOĞLU İTÜ MİMARLIK
52 GÜLCAN PEHLİVAN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
53 EMRE ŞEN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ
54 FATMA ÖZCAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ S.BİLİMİ VE ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
55 ŞİMAL YANPINAR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ S.BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
56 AYŞEGÜL KORKMAZ ULUDAĞ ÜNV. TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
57 BARIŞ ÖZDEN ULUDAĞ TIP
58 FATİH ÖZUĞUR TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP
59 FEYZA ÇANBALAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP
60 SELİN AKMAN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP
61 SÜMEYYE İNCE BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ TIP
62 ZEYNEP KURU BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ TIP
63 HAMDİ CAN BULUT KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ UÇAK ELEKTRİK VE ELEKTRONİK BİLİMLERİ
64 MİRAY BOYACI DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
65 RANA IŞIK ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
66 KÜBRA GÖKÇE CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ