DOSAB Bursu Kazanan Öğrenciler

Güncelleme: 15 Aralık 2021, Görüntülenme:25578

DOSAB'ın 2005 yılından bu yana devam eden 'Üniversite Başarı Bursu’ başvuruları içinden yapılan değerlendirmeye göre 2021-2022 eğitim-öğretim döneminde 81 yeni öğrenci kontenjanı için burs almaya hak kazananlar açıklandı.

DOSAB eski bursiyerler dahil olmak üzere yeni kontejyanla birlikte 2021-2022 eğitim-öğretim döneminde toplam 250 öğrenciye 10 ay boyunca burs verecek.

2021-2022 DÖNEMİ YENİ BURSİYER LİSTESİ

ADI SOYADI ÜNİVERSİTE FAKÜLTE BÖLÜMÜ
ABDÜLKADİR CEYLANİ BELHAN EGE ÜNİVERSİTESİ MAKİNE VE METAL TEKNOLOJİLERİ MAKİNE RESİM VE KONSTRÜKSİYONU
AHMET DURAL ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ0 DİŞ HEKİMLİĞİ FAKULTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
AHMET HATİPOĞLU ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKULTESİ MİMARLIK
ALPER ÖZTÜRK MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKULTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ASLI EREN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKULTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
ATABERK EMRE NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTES MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHNEDİLSİĞİ
BEDİRHAN SEZER HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ
BERFİN ŞAHİN İSTANBUL Ü.CERRAHPAŞA F.NİGHTİNGALE HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ HEMŞİRELİK
BERGEN ÖZÇELİK ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ0 MÜHENDİSLİK FAKULTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
BERKAN KİRAZ BANDIRMA 17 EYLÜL ÜNİVERSİTES MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BERKAY KORKMAZ POLİTECNİCO Dİ TORİNO MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BERKE ORTAERİ MARMARA ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKULTESİ İŞLETME
BETÜL AKTAŞ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BURAK ALBER ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKULTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BURCU KURAK İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ FEN FAKULTESİ MATEMATİK
BÜŞRANUR AĞDAŞ YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ HUKUK
DUYGU GÜNEŞ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA VE METALURJİ MÜHENDİSLİĞİ FAKÜLTESİ BİYOMÜHENDİSLİK
EDA GÜLER HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKULTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
EFSUN ECE ÇAKIR EGE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKULTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
EMİR ATAÇ ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ0 İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
EMİRHAN OĞUL ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKULTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
EMRE SEVİK İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKULTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
ENES DİKİCİ MARMARA ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKULTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ENES BERKANT CAN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKULTESİ TIP
ENİS ŞEN ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ HUKUK
ERÇAĞ AÇIKGÖZ BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ESİN DÖNMEZ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA VE METALURJİ MÜHENDİSLİĞİ FAKÜLTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
FARUK BULUT ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKULTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
FATİH MELİH KARACA EGE ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ HEMŞİRELİK
FATMA ZEYBEL ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ FEN FAKULTESİ BİYOLOJİ
FERİDE SARAÇOĞLU ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKULTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
FURKAN ABALI GİRESUN ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN ÇEPÇİ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKULTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN TURAN PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKULTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
GİZEM GÜNEL ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ HUKUK
GİZEM KAHRAMAN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKULTESİ TIP
GÜLCİHAN KESKİN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
HASAN ÖVEZ ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKULTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
HASAN ÖZGÜR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
HÜSEYİN ÇINAR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
HÜSEYİN AYAZ TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKULTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
HÜSEYİN CAN KIRAÇ FIRAT ÜNİVERSİTESİ TEKNOLOJİ FAKULTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
İBRAHİM MUTLU BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
İREM DURAP EGE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİYOMÜHENDİSLİK
İREMSU BOZKURT YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA VE METALURJİ MÜHENDİSLİĞİ FAKÜLTESİ BİYOMÜHENDİSLİK
İSA ÇETİN BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
İSLAMCAN OCAK DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
KAĞAN UÇAK KOÇ ÜNİVERSİTESİ (TAM BURSLU/ İNGİLİZCE) MÜHENDİSLİK FAKULTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
KEMAL ÖKMEN AKSARAY ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ BİYOTEKNİK VE MOLEKÜLER BİYOLOJİ
KÜBRA KIŞLALI ANKARA ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKULTESİ KİMYA (İNGİLİZCE)
MELDA GÜLER MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK HİZMETLERİ TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKERİ
MELİH SOLAKOĞLU SAKARYA ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKULTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MELİKE ALTIN EGE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKULTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
MELİSA ÖNAL KAYSERİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MERT AYDİN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MERVE BAKAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FEN FAKULTESİ BİYOLOJİ
MERVE KAHRIMAN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK
MİNE KANAT OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKULTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA ÖZTÜRK BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKULTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MÜMİNCAN ÖZTÜRK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKULTESİ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
NESRİN EYLÜL GÜNAYDIN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ONUR YILMAZ İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKULTESİ TIP (TAM BURSLU)
ÖMER AKKUŞ BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MADEN MÜHENSİLİĞİ
ÖZLEM İMAMOĞLU NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKULTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
SAMET BARUTÇU ANKARA ÜNİVERSİTESİ UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ AKTÜERYA BİLİMLERİ
SEMİH TUTAN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SERHAT BABUR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKULTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
SEVGİ SAİD YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
SİNEM KARNIYARIK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT FAKÜLTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
SİNEM ADALI EGE ÜNİVERSİTESİ FEN FAKULTESİ BİYOLOJİ
ŞAFAK YUMURTACI EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKULTESİ TIP
ŞEFİKA CEYDA KESKİN TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKULTESİ TIP
ŞÜKRÜ AYDIN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ EDEBİYAT FAKÜLTESİ ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ VE EDEBİYATLARI
UMUT AKEN YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ FEN FAKULTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
YASEMİN TAŞKIRAN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ HAVACILIK VE UZAY BİLİMLERİ FAKÜLTESİ HAVACILIK ELEKTRİK VE ELEKTRONİĞİ
YASEMİN KOŞAR ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
YASİN KARTTRAŞ SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ TEKNOLOJİ FAKULTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ZEYNEP MALKOÇ YALOVA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ HUKUK
ZEYNEP SUDE ÇINAY İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKULTESİ TIP