DOSAB ÇALIŞANLARI 2014 YILININ PERSONELLERİNİ SEÇTİ

Güncelleme: 31 Mart 2015, Görüntülenme:3843

DOSAB Bölge Müdürlüğü çalışanları, 2014 yılının personellerini seçti. DOSAB bünyesinde görev yapan 90 dolayında çalışan, dört grupta yılın personelini belirlemek için kapalı oy kullandı ve kategorilerinde en fazla oy alan isimler belirlendi.

Buna göre, İdari ve Mali İşlerden Sorumlu Bölge Müdür Yardımcısı Tarık Nafi Aydın, Doğalgaz Teknikeri Esin Özkaya, Evrak Kayıt Memuru Ayşe Özkan ve Ulaşım Görevlisi Yılmaz Ulu en fazla oyu alarak yılın personelleri oldular. 2014 Yılının Personelleri Ödül Töreni ve Yemeği, 30 Mart Salı akşamı DOSAB Sosyal Tesisleri’nde yapıldı. DOSAB Yönetim Kurulu üyeleri ve tüm bölge çalışanlarının katıldığı törende, Tarık Nafi Aydın, Esin Özkaya, Ayşe Özkan ve Yılmaz Ulu’ya Başkan Ferudun Kahraman, Başkanvekili İlhan Sarı, Yönetim Kurulu Üyesi Ersan Özsoy plaket verdi. Dört isim ayrıca birer Cumhuriyet Altını ile ödüllendirildi. Geceye DOSABSİAD Başkanı Orhan Tezyaparlar ve Başkanvekili Vedat Kantar da katıldı.

Törende bir konuşma yapan DOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Kahraman, bölgenin, Türkiye ve Bursa’da öncü ve örnek olmasında tüm çalışanların büyük emeği olduğunu söyledi. Kahraman, motivasyon ve başarının artması anlamında bu tür organizasyonların önemine işaret ederek, “DOSAB’ın, OSB’ler konusunda hemen her alanda hep en önde olması için el birliğiyle daha fazla çalışacağız. Yönetim kurulu olarak bizler, dünden bugüne bölgemizde görev yapan, emek veren herkese teşekkür ediyor ve başarılı çalışmalarınızı memnuniyetle karşılıyoruz” dedi.