BURSA ULU ŞEHİR LOGOSU DOSAB`DA DALGALANIYOR

Güncelleme: 20 Kasım 2014, Görüntülenme:3754

'Ulu Şehir' Bursa'nın logo flaması, Bursa Valisi Münir Karaloğlu, BTSO Başkanı İbrahim Burkay, DOSAB Başkanı Ferudun Kahraman ve Fistaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı-DOSAB Başkan Yardımcısı İlhan Sarı’nın katılımıyla, DOSAB Yönetim Binası ve Fistaş A.Ş. Yönetim Binasının girişinde bulunan bayrak direklerine asıldı.

Bursa Valisi Münir Karaloğlu, “Her alanda ilklerin şehri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen marka şehrimiz Bursa, yeni şehir logosuyla, tırmandığı başarı merdivenlerinde artık çok daha hızlı ilerliyor. Sporundan, sanayisine Bursa’da her yerde logonun dalgalanması, yolu bu ’Ulu Şehir’ de kesişen herkes gibi bizleri de gururlandırıyor. Ben bu olumlu sinerjinin artarak devam etmesini ve Bursa’nın her alanda hepimizi gururlandıran bu ivmesinin sürmesini temenni ediyorum” dedi.

Kültürümüzde yağmurun bereketi simgelediğini söyleyen DOSAB Başkanı Feridun Kahraman ise, “Logo flamasının işletmelerimizi süslemeye başladığı bugün de hava yağmurlu. İnşallah Bursa’ya da şehir logomuz bereketli gelecek ve uğur getirecek” diye konuştu.