YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI İ.HAKKI EDEBALİ’YE ZİYARET

Güncelleme: 10 Şubat 2016, Görüntülenme:6672

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi (DOSAB) Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Kahraman ile İlhan Sarı, Orhan Tezyaparlar, Atilla Parlamış, Fariz Erdemir, Vedat Kantar ve DOSAB Bölge Müdürü Serhat Şengül, 9 Şubat Salı günü Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali’yi ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Yıldırım’da yapılan belediye yatırımları konuşuldu.

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Yıldırım’ın aynı zamanda önemli bir tarih merkezi olduğunu belirterek, bir yandan kentsel dönüşüm diğer yandan da bu tarihi dokuyu ön plana çıkarma konusunda azami çaba sarf ettiklerini söyledi. Edebali, bugün birçok sanayicinin geçmişte Yıldırım’da olduğunu belirterek, “Bu dostlarımızın Yıldırım’la önemli bağları var. Bu açıdan Yıldırım’la ilgili gelişmeler hakkında fikir alışverişinde bulunma fırsatı yaratan bu ziyaretten son derece memnun oldum” dedi.

DOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Kahraman da kendisinin Yıldırım’da büyüdüğünü belirterek, belediyenin yaptığı başarılı çalışmaları sevinçle izlediklerini söyledi. Kahraman, “Yıldırım’da güzel şeyler oluyor. Bundan dolayı biz büyük memnuniyet duyuyor ve çalışmalarınızda başarılar diliyoruz” dedi.