DOSAB YÖNETİMİ VALİ KARALOĞLU VE BTSO’YU ZİYARET ETTİ

Güncelleme: 10 Eylül 2013, Görüntülenme:8657

DOSAB Yönetimi, 2009-2013 yılları arasında Van Valiliği yapan 4 Ağustos 2013 tarihinde Bursa Valiliği görevine atanan Münir Karaloğlu’nu ziyaret etti. Heykel Tarihi Valilik Binası’ndaki ziyarette DOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Kahraman, Başkanvekili İlhan Sarı, Yönetim Kurulu Üyesi Burhan Çakır, Abdullah Bilaçlı, Fahrettin Gülener, DOSABSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Tezyaparlar, OSBÜK Yönetim Kurulu Üyesi Selim Yedikardeş ve DOSAB Bölge Müdürü Serhat Şengül hazır bulundu.

DOSAB Başkanı Ferudun Kahraman, Vali Karaloğlu’na görevinde başarılar dilerken; bölge ile ilgili bilgilerin yanı sıra yatırımlar ve projelerini aktardı, soruları yanıtladı. Vali Karaloğlu da en kısa sürede bölgeyi ziyaret edip daha ayrıntılı bilgi alacağını söyledi.

DOSAB heyeti daha sonra Bursa Ticaret Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Burada Meclis Başkanı Remzi Topuk’la görüşen heyet, BTSO’daki yeni yönetimin Bursa ve ülke için fayda üretecek çalışmalar yapacağına inandıklarını belirtti. Aynı zamanda BTSO Başkan Yardımcısı görevine gelen Ferudun Kahraman, burada DOSAB heyetini ağırladı! Kahraman’a DOSAB adına plaket veren İlhan Sarı, Fahrettin Gülener’le birlikte BTSO yönetiminde bulunmasının önemine değindi. Sarı, “Bölgemizde başarılı olmuş, birlikte görev yaptığımız arkadaşlarımızın yeni görevler almaları bizleri gururlandırıyor. Onların yeni görevlerinde de DOSAB’da olduğu gibi başarılı olacaklarına inanıyoruz” dedi.